پيام سرمايه و صنعت ايران

فضاي  معرفي پروژه ها

با ارائه خدمات مشاوره اي

مرجع اطلاع رساني  سرمايه گذاري

 

(با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)

 

هفته نامه پیام سرمایه و صنعت ایران 25

 

پیام سرمایه و صنعت ایران، هفته نامه ای است که با موضوع معرفی پروزه ها و طرحها و ایده های مناسب جهت سرمایه گذاری و آگاه سازی و اطلاع رسانی سرمایه گذاران منتشر میشود.

همچنین این هفته نامه با پرداختن به موضوعات مختلف و معرفی و تحلیل شاخه های مختلف صنعت و مشاغل در ایران و جهان سعی در افزایش آگاهی برای مخاطبان به ویژه سرمایه گذاران و علاقمندان به این حوزه را دارد.

این هفته نامه با همکاری کارشناسان و متخصصین بازار سرمایه تهیه شده و در قابل مجموعه ای مجزا از گروه مگاشید فعالیت نموده ولی ارتباط اطلاعاتی و همکاری ویژه ای با مگاشید دارد.

شما در پیام سرمایه و صنعت ایران با موارد زیر آشنا خواهید شد.

·        روشهای مناسب و مرسوم سرمایه گذاری در ایران و جهان

·        واژه ها و اصطلاحات پرکاربرد در حوزه مالی و سرمایه گذاری

·        معرفی و بیوگرافی کارآفرینان مطرح دنیا و ایران

·        روشها و چگونگی ایده پردازی مناسب و پرداختن به ایده مناسب

·        شناخت توانمندیهای فردی

·        آشنایی با مدلهای کارآفرینی و کسب و کارهای مختلف

·        معرفی یک کسب و کار کوچک

و دهها مطلب جذاب و خواندنی که هر کدام میتوانند به نوعی بر دانش شما افزوده و برای انجام یک کسب و کار مفید واقع شوند.

مرجع معرفی پروژه ها به سرمایه گذاران:

مهمترین بخش پیام سرمایه و صنعت ایران، معرفی ایده ها و پروژه های نیازمند سرمایه گذاری برای معرفی به سرمایه گذاران است.

اگر طرح یا پروژه ای دارید که برای تحقق آن نیازمند سرمایه گذار هستید جای طرح شما در پیام سرمایه و صنعت ایران خالی است.

 

هفته نامه پيام سرمايه و صنعت ايران يکي از ابزارهاي مهم اطلاع رساني است که با هدف ارائه و معرفي طرحها ، ايده ها و پروژه هاي نيازمند سرمايه براي علاقمندان و صاحبان سرمايه منتشر مي شود .

پس از گذشت يکسال و چند ماه از اولین انتشار اين هفته نامه تاکنون دهها طرح و پروژه به بيش از دو هزار سرمايه گذار معرفي شده که همين امر قابليت مناسب و منحصربفرد اين وسيله و تخصصي بودن آن در حوزه مالي و سرمايه گذاري را آشکار مي سازد .

علاوه بر این در هفته نامه پیام سرمایه و صنعت ایران مطالب مفید و محتوای تخصصی در موضوع اقتصاد و سرمایه گذاری، کارآفرینی، مدیریت و برنامه ریزی و همچنین معرفی کارآفرینان موفق و شیوه های استفاده شده برای رسیدن به موفقیت در حوزه های گوناگون ارائه میشوند.

در سياستگذاري جديد، انتشار هفته نامه پيام سرمايه و صنعت ايران تاکنون به مجموعه سرمايه گذاراني که صرفا مدل مشارکتي را مبناي سرمايه گذاري خود قرار داده اند ، صورت مي گرفت . اما از اين پس گروه جديد و بزرگي در قالب تامين سرمايه با دريافت ضمانت نيز به اين مجموعه افزوده شده اند . بدين ترتيب با درج و معرفي پروژه و درخواست خود در اين هفته نامه قادر خواهيد بود در کارامدترين و تخصصي ترين فضاي معرفي با موضوع تامين و جذب سرمايه به اهداف اقتصاديتان تحقق بخشید.

روش ها :

 شما به دو روش قادر خواهيد بود از این نشریه به عنوان مرجع اطلاع رسانی و معرفی پروژه ها به سرمایه گذاران استفاده نمایید:

روش اول: تهیه طرح سرمایه گذاری، گزارشهای مالی، خلاصه سازی و طراحی قالب انتشار توسط کارشناسان مگاشید و انتشار در هفته نامه. سایر مراحل توجیه- تفسیر و دفاع نیز با همکاری کارشناسان صورت می گیرد.

روش دوم: ارائه و معرفی طرح و پروژه مورد نظر توسط خودتان انجام شده و از این نشریه صرفا برای اطلاع رسانی و ایجاد ارتباط با مجموعه سرمایه گذاران بهره خواهید برد.

توجه: داشتن طرح سرمایه گذاری یکی از اولویتها و پیش نیازهای بررسی و تصمیم گیری سرمایه گذاران در یک پروسه سرمایه گذاری است. از اینرو چنانچه تمایل ندارید از خدمات کارشناسی مگاشید برای تهیه آن استفاده کرده یا میخواهید با هزینه های به مراتب کمتری جذب سرمایه گذار نمایید، پیشنهاد میشود از بسته های آموزشی و کاربردی مگاشید برای این منظور بهره جسته تا احتمال موفقیت خود را تا حد زیادی افزایش دهید.

در این بسته ها علاوه بر گزارشهای مالی پروژه، فرم و قالب انتشار نیز طراحی شده و با تکمیل طرح، امکان انتشار در هفته نامه و معرفی به سرمایه گذاران وجود خواهد داشت.

*همچنین با توافقهای به عمل امده میان مگاشید و پیام سرمایه و صنعت ایران، بر اساس نوع بسته خریداری شده، امکان انتشار رایگان در ابعاد تعریف شده وجود دارد.

 

**از تمامی علاقمندان، کارشناسان، متخصصین و دوستداران حوزه اقتصاد، صنعت و سرمایه دعوت میشود تا به ارائه مقالات و گزارشهای مناسب و مرتبط، این مجموعه را در راستای وظایف اطلاع رسانی و ارتقای کیفیت محتوی یاری نمایند.

مقالات خود را میتوانید به آدرس زیر ایمیل نمایید تا پس از بررسی و تایید در لیست انتشار قرار گیرند:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مشاهده شماره های منتشر شده:

www.pssiran.ir